Novinky

Rebrending

Rozšířením prodávaného sortimentu o krmiva pro domácí zvířata jsme se též rozhodli změnit název našeho obchodu a logo, které bude lépe odrážet jeho zaměření, tj. zaměření na naše mazlíčky. A je již jedno zda patří do skupiny hospodářských, respektive domácích zvířat. Mazlíčci jsou to tak jako tak.

eshopDatový zdroj 2Mistr ikona

Přestavujeme top krmiva od společnost TOP's Parrot Food™

Společnost TOP's Parrot Food™ byla založena v roce 2003 ve Spojených státech amerických. TOP's Parrot Food™ je oceňovaným výrobcem pelet, směsí semen a pamlsků pro papoušky všech velikostí. V roce 2018 společnost získala certifikát USDA Organic a úspěšně prodává své výrobky na čtyřech kontinentech.

TOP's Parrot Food™ vyvíjí krmiva ve spolupráci se špičkovými odborníky na výživu ptáků a jako jediní na světě vyrábí za studena lisované pelety v BIO kvalitě bez geneticky modifikovaných organismů. Při výrobě nepoužívají plnidla, jako jsou arašídy, kukuřice nebo sója. V žádné z řad produktů nenajdete přidané cukry nebo umělé příchutě, barviva či přísady.

Krmiva od TOP's Parrot Food™

Rozšiřujeme naši nabídku o krmiva pro "mazlíčky".

V roce 2023 jsme se rozhodli, na základě zájmu našich stálých zákazníků, využít kontaktů u renomovaných výrobců krmiv ve světě a zahrnut navíc do naší nabídky krmiva pro domácí mazlíčky. Toto naše rozhodnutí též pramení z často neprofesionálního přístupu výrobců a prodejců PET FOOD k výživě zvířat, která stále více podléhá vlivu marketingu zaměřeného na maximalizaci zisku z prodeje a upozaďují skutečné potřeby zvířat. A právě toto hodláme částečně napravit našimi produkty, které patří svou kvalitou ke světové špičce.   

STARTUJEME

Vítejte

Vážení zákazníci,

vítáme vás na našem "zbrusu" novém e-shopu mistrpet.cz. Doufáme, že vám námi pečlivě vybrané krmné doplňky pro hospodářská zvířata pomohou plnit vytýčené chovatelské cíle a výrazně zvýší kvalitu welfare našich, vašich miláčků. Používání těchto prostředků je v dnešní době nutností a jsme přesvědčeni, že žádný chovatel se bez nich již neobejde. Našim cílem je nabízet nejširší možnou škálu krmných doplňků, které před samotným prodejem projdou řádným provozním ověřením. Dále jsme připraveni vám poradit s nasazením konkrétního produktu na konkrétně řešený problém. 

Dnem spuštění obchodu není ještě naše nabídka ve své plné šíří. Připravujeme desítky dalších přípravků jak pro skot, ovce, kozy, prasata a koně. V řádu týdnů rozšíříme nabídku zejména o bolusy a lizy. Nechte se překvapit.