Harrison´s Bird Foods

Webová stránka značky: Harrison´s Bird Foods

 

Harrison’s Bird Foods je přední společnost specializující se na výrobu certifikovaného organického krmiva pro ptáky. Založena byla v USA Dr. Gregem Harrisonem, veterinářem s více než 30 lety zkušeností v péči o ptáky. Společnost klade důraz na výživu, která je blízká přirozené stravě ptáků v divočině, a proto jejich produkty neobsahují umělá barviva, konzervanty ani pesticidy.

Harrison’s Bird Foods nabízí širokou škálu produktů, od denních krmiv pro různé druhy ptáků až po speciální diety pro ptáky s určitými zdravotními potřebami. Jejich krmiva jsou vysoce ceněna mezi chovateli ptáků, ornitology a veterináři pro jejich kvalitu a přínos k celkovému zdraví ptáků.

Společnost je také známá svým závazkem k udržitelnosti a ochraně životního prostředí. Používají ekologické obaly a podporují lokální farmáře, kteří dodržují organické zemědělské metody. Harrison’s Bird Foods je nejen lídrem v oblasti zdravé výživy ptáků, ale také příkladem podnikání, které se snaží pozitivně ovlivnit planetu.

Výrobní řada krmiva „High Potency“ je určena pro ptáky všech velikostí, kteří přecházejí na Harrison’s z jiného krmiva, případně mají speciální potřeby nebo jsou v období rozmnožování, odstavu.

Výrobní řada krmiva „Lifetime pro dospělé ptáky“ se doporučují poté, co byl jedinec minimálně 6 měsíců na krmivu High Potency.

Power Treats jsou vysoko energetické nuggety, které jsou vhodné pro ptáky, kteří potřebují extra energii po nemoci, případně řešíte problémy s kůží, peřím, zobákem, drápy nebo stárnou.

Juvenile Hand-Feeding Formula je snadno stravitelné krmivo pro ruční krmení mláďat starších 7 dní. Může být též aplikováno ptákům zotavujícím se z nemoci nebo zranění.

box-logo2

10 položek celkem
Adult Lifetime Course
Novinka
od 309 Kč / ks

Celoroční vysoce kvalitní udržovací kompletní krmivo s přírodním ořechovým aroma a křupavou strukturou pro zdravé, nerozmnožující se a nelínající ptáky včetně amazónka, amazoňana, eklekta, kakadu, ary a dalších středních až velkých papoušků. BIO kvalita.

HAALIFECOAR454
Adult Lifetime Fine both bags
Novinka
od 309 Kč / ks

Celoroční vysoce kvalitní udržovací krmivo pro zdravé, nerozmnožující se a nelínající ptáky včetně andulek, korel, agapornisů, papoušků mniších, loriů, holubů, hrdliček a dalších středních až malých papouškůBIO kvalita.

HAALIFEFINE454
Adult Lifetime Super Fine Bag
Novinka
309 Kč / ks

Celoroční vysoce kvalitní udržovací krmivo pro zdravé, nerozmnožující se a nelínající ptáky včetně andulek, kanárků, pěnkav, papoušíků, korel, papoušků mniších a dalších malých druhů papouškůBIO kvalita.

HAALIFESFINE454
Harrison's Adult Pepper Lifetime Coarse
Novinka
od 309 Kč / ks

Celoroční vysoce kvalitní udržovací krmivo s kayenským pepřem pro zdravé, nerozmnožující se a nelínající ptáky včetně amazónka, amazoňana, eklekta, kakadu, ary a dalších středních až velkých papouškůBIO kvalita.

HAAPLIFECOAR454
High Potency Coarse Bag
Novinka
345 Kč / ks

Kompletní krmivo pro střední až velké papoušky s vyšší obsah tuku, bílkovin, vitamínů a minerálů. Je vhodné pro ptáky v období hnízdění, přepeřování, v rekonvalescenci, případně pro ptáky po odstavu. Směs se též doporučuje krmit při přechodu na granulované krmení. Papoušky vyžadující krmivo s vyšším obsahem tuku lze směsí krmit celoročně, například některé kakadu, elekty a amazónky. BIO kvalita.

HAHIGHCOAR454
High Potency Fine Bag
Novinka
345 Kč / ks

Kompletní krmivo pro malé až střední papoušky s vyšší obsahem tuku, bílkovin, vitamínů a minerálů. Je vhodné pro ptáky v období hnízdění, přepeřování, v rekonvalescenci, případně pro ptáky po odstavu. Směs se též doporučuje krmit při přechodu na granulované krmení. Ptáky vyžadující krmivo s vyšším obsahem tuku lze směsí krmit celoročně, například některé kakadu, papoušky mniší, lorie, andulky, agapornisy a hrdličky. BIO kvalita.

HAHIGHFINE455
High Potency Super Fine Bag
Novinka
355 Kč / ks

Kompletní krmivo pro malé papoušky s vyšší obsahem tuku, bílkovin, vitamínů a minerálů. Je vhodné pro ptáky v období hnízdění, přepeřování, v rekonvalescenci, případně pro ptáky po odstavu. Směs se též doporučuje krmit při přechodu na granulované krmení. Ptáky vyžadující krmivo s vyšším obsahem tuku lze směsí krmit celoročně, například některé kanárky, pěnkavy a andulky. BIO kvalita.

HAHIGHSFINE456
Power Treats Bag
Novinka
369 Kč / ks

Delikátní, křupavý a zdravý pamlsek plný energie pro ptáky, papoušky s červeným palmovým olejem a ořechy. Vhodné pro přechod ze zrní na granule, při odstavu, po nemoci nebo při potřebě přibrat na váze. Power Treats je možné též podávat jen jako pamlsek. BIO kvalita.

HAPTREATS454
harrison s high potency fine pepper 1 pound
Novinka
389 Kč / ks

Kompletní krmivo pro malé až střední papoušky s vyšší obsahem tuku, bílkovin, vitamínů, minerálů a kajenským pepřem. Je vhodné pro ptáky v období hnízdění, přepeřování, v rekonvalescenci, případně pro ptáky po odstavu. Směs se též doporučuje krmit při přechodu na granulované krmení. Ptáky vyžadující krmivo s vyšším obsahem tuku lze směsí krmit celoročně, například některé kakadu, papoušky mniší, lorie, andulky a hrdličky. BIO kvalita.

HAHIGHPEPPER456
Juvenile Formula Bag
Novinka
449 Kč / ks

Směs určená pro ruční krmení mláďat papoušků až do odstavu. Též vhodné pro ptáky zotavující se z nemoci nebo zranění, případně pro ptáky, kteří hubnou během změny stravy. BIO kvalita.

HAJUVENILE454

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem