O nás

Většina lidí, kteří stojí za vznikem e-shopu mistrpet.cz se zabývají poradenstvím ve výživě hospodářských zvířat a prodejem krmných doplňků pro velkochovy již řadu let. Toto zaměření v posledním desetiletí získává stále více na svém významu a bez krmných doplňků se již neobejde žádný úspěšný chovatel. Krmné doplňky mají významný vliv jak na zdraví, tak na užitkovost chovaných hospodářských zvířat. Své neoddiskutovatelné účinky mají též v prevenci onemocnění a na welfare chovu. S vědomím této skutečnosti spolupracujeme s předními evropskými výrobci těchto produktů, kteří investují nemalé prostředky do výzkumu a vývoje. 

Bohužel k těmto vysoce sofistikovaným produktům mají přístup zejména velkochovatelé, a to díky spolupráci s různými specializovanými společnostmi se zaměřením na hospodářská zvířata. Tento nepoměr bychom rádi napravili a nabídli všem bez výjimky tu nejširší škálu krmných doplňků pro různé druhy hospodářských zvířat, a to s důrazem na chov dojnic. A nebudeme vám nabízet pouze produkty, ale jsme připraveni odborně poradit s výběrem a účinným nasazením našich produktů do vašeho chovu.

V roce 2023 jsme se rozhodli, na základě zájmu našich stálých zákazníků, využít kontaktů u renomovaných výrobců krmiv ve světě a zahrnut navíc do naší nabídky krmiva pro domácí mazlíčky. Toto naše rozhodnuté též pramení z často neprofesionálního přístupu výrobců a prodejců PET FOOD k výživě zvířat, která stále více podléhá vlivu marketinku zaměřeného na maximalizaci zisky z prodeje a upozaďují skutečné potřeby zvířat. A právě toto hodláme částečně napravit našimi produkty, které patří svou kvalitou ke světové špičce.   

Jde nám v první řadě o dlouhodobou spolupráci a těšíme se, že se spolu s vámi budeme těšit z budoucích úspěchů vašich chovů. Práce a život se zvířaty je pro nás, ale i jistě pro vás velkou vášní a srdcovou záležitostí. 

 Kde nás najdete?

Průmyslová 137, 252 41 Zlatníky - Hodkovice, Praha - západ

Snímek obrazovky 2024-04-04 103502

 

 eshopDatový zdroj 2Mistr ikona                      Agristella šedéDatový zdroj 13